Peugeot

peugeot

Adres:
Kraczkowa 1440
37-124 Kraczkowa
Salon:
tel: 17 875 00 19
17 875 00 29
Serwis:
tel: 17 875 00 22
Części zamienne:
tel: 17 875 00 21
Blacharnia/Lakiernia:
tel: 17 875 00 14
Stacja kontroli pojazdów:
tel: 17 875 00 15
pn-pt 7-21
sob 7-15
Wypożyczalnia samochodów:
+48 669 502 502
Dealer :
http://dealer.peugeot.pl/autocentrum

Godziny Otwarcia
Salon:
pn-pt 9-18
sob 9-14
Serwis:
pn-pt 7-18
sob 7-15
Części zamienne:
pn-pt 7-18
sob 7-15
Blacharnia/Lakiernia:
pn-pt 7-18
sob 7-15
Pracownicy

Mirosław Kalandyk
Szef Serwisu
tel. 17 875 00 22
kom. 665 500 869
mkalandyk.autocentrum@peugeot.com.pl

Kazimierz Pasierb
Kierownik Działu Części Zamiennych
tel. 17 875 00 21
kom. 664 748 118
kpasierb@acrzeszow.pl

Rafał Pachnicki
Koordynator sprzedaży
kom. 723 967 260
koordynator@autocentrum
.peugeot.com.pl

Łukasz Szmuc
Doradca ds. Części Zamiennych
tel. 17 875 00 21
czesci@autocentrum.peugeot.com.pl

Marcin Duszka
Doradca handlowy Peugeot
tel. 17 875 00 29
kom. 668 332 368
mduszka@autocentrum
.peugeot.com.pl

Anna Cieślikowska-Buczek
Doradca Handlowy Peugeot
kom. 693 920 956
acieslikowska@acrzeszow.pl

Grzegorz Michalik
Doradca Handlowy Peugeot
kom. 669 500 501
gmichalik@acrzeszow.pl

Rafał Ziobro
Doradca ds. samochodów używanych
kom.663 216 860
rziobro@acrzeszow.pl

Joanna Rogala
Specjalista ds. ubezpieczeń
kom. 698 619 630
j.rogala@autocard.pl

Jakub Adamczyk
Specjalista ds. Ubezpieczeń
kom. 669 739 912
j.adamczyk@autocard.pl

Stanisław Flaga
Specjalista ds. transportu
kom. 669 500 769
Star@acrzeszow.pl

Radosław Wlazło
Specjalista ds. Gwarancji
tel. 17 875 00 22
r.wlazlo@acrzeszow.pl